Nabídka produktů

Aktuality

Pozvánka

01.05.2014

Zveme Vás na předváďěcí akci, která se koná ve dnech 11. a 12. 6. 2014 v areálu firmy EZA. V těchto dnech budete moci shlédnout nemalé množství sortimentu čistící techniky nabízené naší firmou. Techniku Vám představí v provozu naši odborně vyškolení pracovníci, kteří Vám rádi poskytnou veškeré informace o nabízených produktech. V neposlední řadě rádi poradíme jak řešit Vaše potřeby v oblasti úklidu.

více

Nový model komunálního zametacího stroje HAKO Citymaster 600

26.05.2013

Představujeme Vám nový model komunálního víceúčelového stroje Citymaster 600. Stroj vychází z předchozích modelových řad Citymaster, které jsou již desítky let vyvýjeny a inovovány dle potřeb zákazníků a jejich zkušeností. Nový model Citymaster 600 je výsledkem nejnovějších poznatků, doplněný o moderní technologie.

více

Průmyslové vysavače 400 V

V naší nabídce se vedle profesionálních vysavačů nalézají i vysavače průmyslové. Nabídka je sestavena pouze z kvalitních vysavačů, jako jsou produkty značek Ghibli a M.A.C., které se na trhu vyznačují hlavně svým vysokým výkonem a spolehlivostí. Zákazníkům nabízíme komplexní služby, od prodeje samotné techniky, přes vlastí servisní středisko, díky kterému dokážeme nabídnout záruční, i pozáruční servis, až po doplňky, individuální nástavby, nebo mycí prostředky.

Společnost M.A.C. vyrábí své produkty pod značkou RAPID, která dokazuje český produkt.

Vysavače jsou u nás k dostání ve verzi 230 a 400 V. Jednotlivé modely se pak od sebe liší parametry objemu nasávaného vzduchu (35-150 l/s), sacího podtlaku (190- 265 mbar) a objemu nádoby (40-55l).