Popis

Ručně vedený mycí stroj s kabelem Ghibli FR 15 je charakteristický výbornou ovladatelností a mimořádnou bezpečností při používání za jakýchkoliv pracovních podmínek. Stroj s novým atraktivním ergonomickým designem, pevný, odolný, výkonný a spolehlivý, je ideální pro středně malé plochy.

Další informace

FR 15 E 38

Ručně vedený mycí stroj s kabelem Ghibli FR 15 je charakteristický výbornou ovladatelností a mimořádnou bezpečností při používání za jakýchkoliv pracovních podmínek. Stroj s novým atraktivním  ergonomickým designem, pevný, odolný, výkonný a spolehlivý, je ideální pro středně malé plochy.

Plastové nádrže z odolného materiálu DURAMER. Výškově nastavitelná rukojeť pro snadnou ovladatelnost v malém prostoru svým novým tvarem chránící ruce obsluhy. Jednoduchý a intuitivní ovládací panel. Velké víko nádrže špinavé vody opatřené plovákem a filtrací. I při plné nádrži (čistící roztok nebo špinavá voda) zůstává ovladatelnost stroje vynikající díky ergonomické konstrukci. Možnost nastavení svislé osy kartáče pro různé typy povrchů v závislosti na typu a opotřebení kartáče.

Jednoduchá denní údržba. Parabolická sací lišta ovládaná pedálem, vodící kola centrálně umístěné kartáčové hlavy, kartáčová hlava s motorem s robustní převodovkou. 

Technické parametryFR 15 E38
Rozměry (mm) 855x430x1160
Mycí záběr kartáče (mm) 385
Šířka sací lišty (mm) 450
Teoretický výkon stroje (m2/h) 1540
Zdroj napájení Kabel (230V)
Délka přívodního kabelu (m) 15
Celkový příkon stroje (W) 620
Pohon Ručně vedený
Průměr/počet (mm/ks) 385/1
Příkon motoru (W) 370
Otáčky kartáče (ot/min) 150
Specifický přítlak (kg) 26
Příkon sací turbíny (W) 250
Podtlak (mbar) 68
Objemový tok sací turbíny (l) 28
Objem nádoby (l) 15
Objem odpadní nádoby (l) 17
Hmotnost stroje (kg) 40
Hlučnost (dB) 65
Možný úhel stoupání (%) 2