Popis

Ručně vedený bateriový mycí stroj Ghibli FR 15 je charakteristický výbornou ovladatelností a mimořádnou bezpečností při používání za jakýchkoliv pracovních podmínek. Stroj s novým atraktivním ergonomickým designem, pevný, odolný, výkonný a spolehlivý, je ideální pro středně malé plochy.

Další informace

FR 15 M 38 C/BC/Long Run

Ručně vedený bateriový mycí stroj Ghibli FR 15 je charakteristický výbornou ovladatelností a mimořádnou bezpečností při používání za jakýchkoliv pracovních podmínek. Stroj s novým atraktivním  ergonomickým designem, pevný, odolný, výkonný a spolehlivý, je ideální pro středně malé plochy.

Plastové nádrže z odolného materiálu DURAMER. Výškově nastavitelná rukojeť pro snadnou ovladatelnost v malém prostoru svým novým tvarem chránící ruce obsluhy. Jednoduchý a intuitivní ovládací panel. Velké víko nádrže špinavé vody opatřené plovákem a filtrací. I při plné nádrži (čistící roztok nebo špinavá voda) zůstává ovladatelnost stroje vynikající díky ergonomické konstrukci. Možnost nastavení svislé osy kartáče pro různé typy povrchů  v závislosti na typu a opotřebení kartáče. Vnější kolo umožňuje snadnou výškovou nastavitelnost hlavy kartáčů, čímž se vyloučí možnost přetížení motoru kartáče. Jednoduchá denní údržba. Parabolická sací lišta ovládaná pedálem, vodící kola centrálně umístěné kartáčové hlavy, kartáčová hlava s motorem s robustní převodovkou. 

Technické parametryFR 15 M38 C/BC/LONGRUN
Rozměry (mm) 865x430x1160
Mycí záběr kartáče (mm) 385
Šířka sací lišty (mm) 450
Teoretický výkon stroje (m2/h) 1540
Zdroj napájení 24V
Baterie (Ah) 25/35
Celkový příkon stroje (W) 510
Pohon Ručně vedený
Průměr/počet (mm/ks) 385/1
Příkon motoru (W) 260
Otáčky kartáče (ot/min) 130
Specifický přítlak (kg) 26
Příkon sací turbíny (W) 250
Podtlak (mbar) 68
Objemový tok sací turbíny (l) 28
Objem nádoby (l) 15
Objem odpadní nádoby (l) 17
Hmotnost stroje (kg) 40/62
Hlučnost (dB) 65
Možný úhel stoupání (%) 2