ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

EXTRAKTORY PRO DOMÁCÍ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

Společnost EZA v návaznosti na firmu ČIKO pokračuje také v tradici poskytování profesionálních úklidů a půjčování čistící techniky, tedy i strojů na čištění koberců a čalouněného nábytku. Naše firma pochází a sídlí v Ústí nad Labem, a tudíž je přirozeně naším nejdůležitějším trhem Ústecko. Nicméně stroje pro domácí čištění jsme schopni dodat zapůjčit po celé území ČR.

Extraktory (stroje na čištění koberců a čalouněného nábytku) udržujeme a servisujeme pomocí našeho vlastního servisního střediska. Cílem je, aby zákazník si zapůjčil perfektně připravený a plně funkční a čistý čistič koberců a čalounění.

Objednávejte telefonicky na 475 214 437, nebo nám napište na info@eza.cz

Čistící stroje půjčujeme obvykle na 23 hodin v pracovní dny, nebo na víkend, tedy od pátku do pondělí, v případě potřeby je možné domluvit se individuálně.

Cena za zapůjčení je konečná, to znamená, že si zákazník zapůjčí extraktor včetně veškerého příslušenství, tedy koncovky na koberce, ale i koncovky na čalouněný nábytek a také velmi účinný čisticí prostředek, který používáme již více než 10-ky let a je odzkoušený jak námi, tak i ve stovkách domácnostech, které si od nás stroje již zapůjčili.

Pokud potřebujete vyčistit váš koberec, čalounění nebo například interiér vašeho automobilu a rádi byste si na to raději objednali specializovanou firmu, podívejte se do sekce Profesionální čištění koberců a čalounění nebo nás kontaktujte na tel. čísle, či e-mailu uvedeném na následující stránce.

Názorná ukázka profesionálního extraktoru značky LAVA, který půjčujeme našim zákazníkům: