LINDHAUS

LINDHAUS

Výroba Lindhaus čisticích strojů začala v polovině 80. let s jediným cílem: navrhnout a postavit ty nejlepší multifunkční čističe koberců pro domácí i profesionální použití po celém světě.

Stroje jsou vyvíjeny ve společnosti Lindhaus s využitím nejlepších  3D softwarů: ProE, CATIA. Formy pro plastové díly jsou navrženy a do značné míry vyráběny v továrně Lindhaus

Firma Lindhaus byla vybrána několika prestižními organizacemi jako je Bílí dům v USA, a spoustou dalších vládních budov v USA, několika vysokými školami po celých Spojených státech. Dále pak například Slovinskou a Rakouskou vládou, královským palácem v Nizozemsku, Italskou poslaneckou sněmovnou, několika globálními církevními organizacemi a mnoha velkými zdravotnickými zařízeními.

Stroje Lindhaus byly považovány za jedny z nejlepších, co se týče kvality a ceny, účinností filtrace, výkonem, nízkou hladinou hluku, dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. V roce 1992 Lindhaus otevřel dceřinnou společnost v Minneapolis / Minnesota pro distribuci svých i domácích strojů pro celý severoamerický trh.