Již od začátku roku 1950 představoval obchodní název HAKO absolutní špičku v oboru podlahových mycích strojů, spojený s kvalitními výrobky. Dnes je značka HAKO jedním z předních světových výrobců špičkových technologií pro vnitřní a venkovní čistění na celém světě a známá na všech důležitých trzích. HAKO je také jedním z lídrů v tomto tržním sektoru s ohledem na ochranu životní prostředí, které integrují do podnikatelských aktivit od fáze plánování k výrobě. Přispívá k zachování krásy přírody, rozmanitosti a jedinečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a klimatu v budoucnu.

Hlavní cíl Hako je spokojenost zákazníků a poskytování toho nejlepšího!

To je právě důvod, proč poskytuje HAKO odborné poradenství a bezpečné kvalitní produkty. Zároveň nabízejí širokou škálu důležitých služeb, stejně jako příkladné služby zákazníkům.

V ČR značka HAKO působí již přes 50 let, neboť představuje absolutní špičku v oboru podlahových mycích strojů. Dokonalá konstrukce, robustnost a provozní spolehlivost strojů německého výrobce, společně s výbornými mycími a vysoušecími schopnostmi, řadí mycí stroje HAKO mezi nejlepší na světě. Jejich kvalita je oceňována všemi profesionály.

Společnost EZA prodává a zajišťuje servis strojů značky HAKO již od roku 1994. Od tohoto roku patří mezi přední prodejce této značky v ČR a provozuje vlastní servisní středisko se skladem na náhradní díly HAKO. Cílem firmy EZA je spokojenost zákazníků a klademe velký důraz na kvalitu a tradici.

V naší nabídce naleznete širokou nabídku strojů HAKO:


Oficiální stránky výrobce:
http://www.hako.com/