Další informace

PRACOVNÍ ZÁBĚR AŽ 2,6M

Extrémně výkonný městský komunální zametací stroj. Stroj je možné používat v provedení s dvěma, nebo třemi zametacími kartáči a zametací šíří až 2,6m. Hydraulicky ovládaný třetí kartáč umožňuje současné zametání komunikace i chodníku. Možnost připojení zimních nástaveb rozšiřuje využití stroje v celoročním období. Toto využití zajišťuje provozovateli výrazné finanční úspory na pořízení jiných úklidových strojů.

VYSOKÝ PRACOVNÍ VÝKON, ÚSPORNÉ PROVOZNÍ NÁKLADY - RECYKLACE VODY, NATÁČENÍ KOL NA PŘEDNÍ I ZADNÍ OSE 4WS

Velmi vysoká pracovní rychlost 15km/h. a rychlost pojezdu 62km/h. zaručuje velkou efektivitu stroje. Zametání je zajištěno dvěma, nebo třemi talířovými kartáči, ovládanými samostatně pomocí joystiku z místa řidiče. Odstranění víření prachu je zajištěno vodními tryskami (2ks na kartáč) a v sacím hrdle. Stroj je vybaven systémem pro recirkulaci vody. Přihrnuté nečistoty do střední části pod stroj jsou odsávány výkonným sacím agregátem pomocí sacího hrdla o šířce 800mm. Odpadní kontejner o velkosti 2,2m3 je vysypáván hydraulicky ovládaným výsypným systémem. Možnost natáčení kol na přední i zadní poloose snižuje velikost poloměru otáčení stroje. Stroj je možné vybavit kamerovým systémem, který vám umožní výhled 360o

Motor o výkonu 80kW

ŠIROKÝ VÝBĚR DOPLŇKOVÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zametací stroj lze doplnit třetím přimetacím kartáčem, zimními nástavbami - shrnovací radlicí, posypovým zařízením, ruční odsávací hadicí, komfortním sedadlem, klimatizací, osvětlením kartáčů a signálním systémem.