Další informace

Úzká pracovní šířka a všestranné celoroční využití

Hako Citymaster 400 je všestranný, úzký komunální zametací stroj, který se hodí do menších venkovních prostor pro údržbu zeleně, zametací práce i zimní úklid.

Široká škála příslušenství a nástavebí

Rychloupínací trojúhelník umožňuje jednoduchou bezpečnou výměnu nástavců bez použití nářadí pouze jednou osobou díky unikátním rychlospojkám.

Úzká šířka vozidla a rozměry

Rozměry, které umožňují snadnou přepravu stroje a kloubové řízení sledující stopu (s poloměrem otáčení pouze 1,20 m)

Ergonomický design pracoviště

Malý ale prostorný a promyšlené detaily pro práci šetrnou k zádům a bez únavy. Podsvícený displej integrovaný do armatury poskytuje informace o důležitých provozních informacích. Volitelná couvací kamera poskytuje dodatečnou bezpečnost v nepřehledných situacích. Všechny funkce lze rychle a snadno ovládat pomocí přehledné loketní opěrky. Lze nastavit výšku a sklon volantu.

Spolehlivý pro čisté cesty

Se svou hydraulicky poháněnou zametací jednotkou se 2 smetáky udržuje cesty bez nečistot. Patentovaný systém cirkulující vody téměř bez emisí a jemného prachu.

Bez chemikálií proti plevelu

Mechanické odstraňovování plevele pomocí smetáku je mimořádně účinnou alternativou k pesticidům. Smeták je ovládán přes panel - není potřeba samostatná ovládací jednotka.

Bezpečné proti nečistotám a sněhu

Přední zametací část snadno odstraní listí, nečistoty a sníh ze široké škály povrchů včetně připojení sněhového pluhu, válcového a kombinovaného rozmetače.

Motor

Benzín, 24,2 kW

Pojezd

Celoodpružený podvozek s pohonem všech kol a nezávislým zavěšením.


Rozměry a hmotnost:

2660 x 1137 x 1990 mm

1850 kg GVW / 665 kg - užitečné zatížení

Pracovní šířka zametače: 1550 mm

Efektivní kapacita zásobníku: 450 l

Hydraulický systém (pracovní skupiny) 2 n/ 48 l/ min/ 150 bar