O NÁS

Otevřeli jsme novou prodejnu, servisní dílnu a zázemí pro zaměstnance

V roce 2017 jsme započali výstavbu nové prodejny, servisní dílny, skladu a konferenční místnosti. Cílem je zlepšení služeb našim zákazníkům.

Novou prodejnu a servisní středisko společnosti EZA jsme otevřeli našim zákazníkům 1.9.2018. Jak to u nás nyní vypadá, vidíte na fotografiích níže.

 

Historie firmy

Firma EZA byla založena v roce 1994 manžely Evou Žaludovu a Ing. Jiřím Žaludem. Počátečním cílem firmy bylo zajišťovat prodej a servis čistících a mycích strojů v Ústeckém regionu. V průběhu let a vlivem rozšiřování sortimentu strojů došlo i k rozšíření působnosti na celou Českou republiku a i zahraničí. V roce 2004 se firma přestěhovala do vlastního sídla v průmyslové části Ústí nad Labem - Předlice, cca 1 km od dálničního sjezdu z dálnice D8, exit 69.

Rodinnou firmu EZA v roce 2008 posílil svým příchodem syn Mgr. Michal Žalud, který je od 1.9.2018 pověřen vedením celé firmy EZA. Na pozici vedoucí servisního oddělení byl 1.9.2018 jmenován Ondřej Kult. Od roku 2023 vstoupila do firmy Ing. Petra Žaludová.

Od 1.1.2019 se firma Eva Žludová EZA transformovala do společnosti EZA úklidová technika s.r.o. Nová společnost pokračuje ve stopách, které budovali manželé Žaludovi od 90. let minulého století.

Společnost EZA úklidová technika s.r.o. děkuje svým zakladatelům Evě Žaludové a Ing. Jiřímu Žaludovi: "Navždy zůstanate v našich srdcích."

Obrázky firmy EZA z roku 2009 (prodejna a servisní dílna)

Činnost firmy

Specializace firmy EZA je prodej, záruční a pozáruční servis a komplexní dodávku profesionálních služeb spojených s úklidovou technikou.

Zajišťujeme prodej a servis podlahových mycích strojů a automatů s odsáváním, zametacích strojů, komunálních samosběrných zametacích strojů, komunálních nosičů nástaveb, průmyslových a profesionálních vysavačů na 230 V a 400 V, průmyslových vysavačů a vysavačů do výbušného prostředí, tlakových mycích strojů - „Vapky“ (od mobilních elektrických, přes benzínové a stacionární, až po originální příslušenství), rozmývacích a leštících strojů. V nabídce je zastoupeno i potřebné příslušenství v podobě úklidových vozíků, mopů, stěrek a další drobné úklidové techniky a také chemické prostředky pro mycí stroje.

Specializujeme se na výrobky, které nejsou prodávány v žádném hypermarketu, nebo supermarketu, kde jsou nabízeny stroje kategorie hobby. Námi dodávané stroje a vybavení je klasifikováno jako profi.

Servis

Naší prioritou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc a pružně reagovat na jejich požadavky tak, aby byli spokojeni s u nás zakoupenou technikou, její obsluhou, využitelností, cenou a profesionálním servisem. Zajišťujeme prodej a servis všech strojů po celou dobu jejich životnosti, jako autorizované servisní středisko značek HAKO (hlavní specializace), KRÄNZLE, GHIBLI, COLUMBUS, SOTECO a LINDHAUS atd. Současně zajišťujeme volný prodej náhradních dílů k námi dodávaným strojům nebo značkám, které zastupujeme.

Vchod/brána do nových serviních prostor firmy EZA

        

Nová servisní dílna rok 2018

Zastupujeme

Od počátku založení firmy EZA zastupujeme německého výrobce čisticí techniky značky HAKO. Sortiment výrobků značky HAKO dosahuje špičkových kvalit, jelikož výrobky této značky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů v patřičné kvalitě. Dalším důvodem spolupráce se značkou HAKO je, že i nyní je zajištěna dodávka originálních náhradních dílů na čisticí stroje, které jsme dodali např. před 20 lety a starších.

Současně dodáváme a zajišťujeme servis produktů i od jiných výrobců, abychom mohli zákazníkům nabídnout co možná nejširší výběr strojů, od strojů nejvyšší třídy, ale i strojů konstrukčně jednodušších. Firma EZA však zastupuje pouze výrobce ověřených kvalitních strojů.

Mezi další značky zahrnuté v našem sortimentu patří např. RIBO, LAVOR, FIMAP a další.

Úklid

Stroje vybraných firem jsme si sami vyzkoušeli, když jsme je při poskytování profesionálních úklidů podrobili náročným testům na spolehlivost, efektivitě čištění a skutečným provozním nákladům včetně nákladů na náhradní díly. Díky tomu můžeme nasbírané zkušenosti, získané od roku 1994, předávat dál našim zákazníkům. Osobní a rodinný přístup ke každému zákazníkovi a schopnost doporučit pro nejvhodnější techniku pro její využití i s přihlédnutím na finanční možnosti zákazníka.

Certifikace

V roce 2020 jsme získali Osvědčení o zápisu ochranné obchodní známky EZA.