SERVIS A SERVISNÍ STŘEDISKO

Servisní středisko firmy EZA bylo založené v roce 1995. Cílem firmy EZA a servisního střediska je spokojený zákazník. Z tohoto důvodu a na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme záruční i pozáruční servis, dodávky originálních náhradních dílů a příslušenství k námi dodané úklidové technice a strojům.

V současné době zajišťujeme servis jak drobného úklidového vybavení, servis pro vnitřní úklidovou techniku a servis pro venkovní komunální techniku. Hlavními námi servisovanými značkami jsou výrobky firem HAKO, Multicar, KRÄNZLE, GHIBLI, COLUMBUS, Soteco a Delfin.

Náš servisní tým disponuje servisním zázemím a zařízením a to včetně schváleného diagnostického systému. Všichni servisní technici jsou školeni od výrobců.

V současné době připravujeme rozšíření a modernizaci našeho servisního střediska za účelem zajišťování servisu po nákladní svozová vozidla.

Jsme k dispozici v sídle naší firmy ve všední dny od 8.00 do 16.30 na tel. číslech:

ČISTÍCÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA ÚSTÍ NAD LABEM

Vedoucí servisních činnostíServisní technici
Ondřej Kult
mobil : 608 450 475 tel : 475 211 196
e-mail: info@eza.cz e-mail : info@eza.cz

Další služby

  • nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy, kde můžeme garantovat nižší cenu práce, nižší cenu dopravy a vázanou dobu zásahu, i možnost zapůjčení náhradního stroje
  • skladové zásoby originálních náhradních dílů
  • pravidelný závoz náhradních dílů
Foto servisní dílny:

       

                                                                             Máte další otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

KONTAKTUJTE NÁS