AS 600 IK CBM
AS 600 IK CBM AS 600 IK CBM

Popis

Vysavač AS 600 IK CBM výkonný a všestranný s velkou nádrží, určený pro suché nebo mokré sání, s podvozkem, s velkým obsahem a vysokým výkonem

Další informace

Vysavač na suché/mokré sání s kolečky a vysokým výkonem. Je vybaven třemi motory. Verze IK CBN je vybavena nádrží z nerez oceli, antistatickým systémem a lze použít příslušenství Ø 90 s vysokým výkonem. Možnost použití jen jednoho nebo současně dvou nebo tří motorů. Sklopný podvozek a blokovací zařízení. Vypouštěcí systém, nylonový filtr a pouzdro na sáček - volitelné vybavení. Kartušový filtr tradiční a HEPA - volitelné vybavení. Verze IK CBM je vybavena novým pevným kovovým podvozkem.

Vysavač AS 600 IK CBM výkonný a všestranný s velkou nádrží, určený pro suché nebo mokré sání, s podvozkem, s velkým obsahem a vysokým výkonem. Výklopná nádrž, disponuje antistatickou úpravou. Vyroben z odolného polypropylenu, nádrž INOX, celý vyniká velmi dobrou mechanickou odolností. Osazen klecí s plovákem.

Použití nového systému odhlučnění umožňuje tichý provoz. Samostatně ovládané průmyslové sací motory s příkonem 3x1.000 W s vynikající odolností umožňují přiřadit vysavač k nejlepším profesionálním strojům.

Možnost doobjednat skládaný papírový filtr nebo Hepa filtr, nástavec na igelitový pytel pro suché sání a nylonový filtr na mokré sání. Výborná ovladatelnost díky předním otočným kolečkům a pevným zadním kolům velkého průměru.  

Vysavač Ghibli AS 600 není určen k vysávání výbušných a hořlavých prachů, louhů, kyselin a solných roztoků!

Max. Příkon: W 3450
Obsah nádoby: l 80
Podtlak: mbar 205
Rozměry: mm 610x520x920
Hmotnost: Kg 26