Popis

Vysavač Dynamic 300 (šířka klepače 300 mm) je dodáván jako komplet vysavače s klepačem, teleskopickou trubkou, flexibilní hadicí s rukojetí, prachovkou a štěrbinou.

Další informace

LINDHAUS DYNAMIC

je profesionální dvoumotorový vysavač s klepačem, který je vhodný jak pro úklid malé místnosti, tak i pro úklid velkých ploch dle zvolené šíře klepače.

 Díky svému mimořádnému filtračnímu systému, přesné konstrukci a použitým technologiím se dostává na vrcholnou světovou úroveň. Dynamic má nejen exluzivní desing, ale také i řadu funkcí např. systém na suché čištění koberců s DCS přepážkou.

 Díky patentovanému rozložení váhy je to na ovládání nejlehčí profesionální dvoumotorový vysavač (váha na rukojeti v pracovní poloze 0,86 kg). Je vybaven patentovaným systémem pro maximální naplnění sáčku s omezením ztráty sacího výkonu.

 Prvotřídní filtrační systém je standardně dodáván se speciálním antibakteriálním mikrofiltrem FIBROFILTRE, který zachytává nejen prachové částečky, ale také mikroby, plísně, viry a zabraňuje jejich dalšímu množení ve filtru.

Dynamic 300 - šířka klepače 300 mm

Dynamic 380 - šířka klepače 380 mm

Dynamic 450 - šířka klepače 450 mm

Technická data:

 

Celkový příkon 930 W      Hlučnost 68,6 dB
Sací výkon mm/H20 2400 mm/H20   Váha 7,6 kg
Sací výkon lt/sec 49 lt/sec.   Nastavení přítlaku kartáče   standard
Délka přívodního kabelu 10 mt   Držáky kartáče kovové - 3 ložiska
Dvouvrstvý papírový sáček 4,5 lt   El. řízení motoru klepače standard
El. kontrola naplnění sáčku   standard   Otáčky kartáče klepače 5000 ot/min