Popis

Vynikající kompaktní technologie zabezpečující výborné výsledky v kombinaci s ovládáním. Postačí 1x stlačit zelené tlačítko pro start všech systémů.

Další informace

Výborná čistící schopnost, dlouhá doba provozu

Tento stroj se již bohužel nevyrábí, ale umíme jej připravit zákazníkovi na přání jako repasovaný!!!

Stavitelný přítlak mycích kartáčů zajišťuje vždy maximální využití síly stroje a doby provozu. Pohon zadní nápravy umožní průběh mytí i při 10% převýšení. Robustní nosný rám stroje, zajišťuje stabilitu stroje při vlastním mycím procesu a tím i kvalitu práce. Oboustranně vysazené mycí kartáče s vynikajícím rozhledem obsluhy na obě strany zajistí možnost práce podél stěn. Stroj je vybaven systémem Aqua-Stop zabezpečující úsporu vody a chemie až 50%.

Vynikající a snadná obsluha

Vynikající kompaktní technologie zabezpečující výborné výsledky v kombinaci s ovládáním. Postačí 1x stlačit zelené tlačítko pro start všech systémů. Možnost naprogramování stroje pro jednotlivé pracovní činnosti nebo zastávky. Velký objem odpadních nádob až 140l, schopnost stroje přojíždět průchody od 75 cm, otáčecí rádius stroje již 120 cm, snadná výměna mycích kartáčů, možnost použití monobloku 320Ah

Technické parametryB140 R
Pracovní šířka (cm) 88
Šířka sací lišty (cm) 11/110
Teoretický plošný výkon (m2/h) 5.300
Napětí (V) 24
Počet kartáčů 2 diskové
Pracovná rychlost (km/h) 6.0
Objem nádoby (l) 140, flextank
Objem odapdní nádoby (l) 140, flextank
Šířka bez s sací lištou (cm) 93/110 (95)
Hmotnost bez baterií (kg) 365
Hmotnost s bateriemi (kg) 760
Celkový příkon (kW) 3.0