Kränzle CA 12/150 +

Popis

Nová řada profesionálních vysokotlakých horkovodních / parních strojů s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (15 m vysokotlaké hadice) v základní výbavě. S pracovním tlakem 150 Barů a průtokem 720 l/hod je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití.

Další informace

Technické parametry:

Elektrické připojení: 400V; 6,7 A; 50 Hz
Hmotnost: 150 kg
Kontrola průtoku: ANO
Navíjecí buben: ANO
Odběr horké vody: 12 - 80 °C
Optický systém kontroly spalování: NE
Parní provoz: max. 140 °C
Pojistný termostat: NE
Pracovní tlak, plně regulovatelný: 30-150 bar
Předvě: 3,8 kW
Přípustný přetlak: 170 bar
Přisávání čistícího prostředku: ANO
Prodloužený doběh motoru: NE
Rozměry bez nav. bubnu: 860 x 600 x 980mm
Spotřeba topného oleje: 5,3 kg/h
Spotřeba vody: 720 l/h
Velikost trysky: 25045
Výkon: 2,7 kW
Vypínání hořáku při nedostatku topného oleje: NE
Vysokotl. had. z ocelové tkaniny: 15 m
Zařízení Total-Stop: ANO

Perfektnost, preciznost, inovace!

Vysokotlaké horkovodní čistící přístroje Kränzle-therm v sobě spojují velké množství technických inovací vyvinutých firmou Kränzle, které přispívají ke spolehlivému provozu, k bezpečnosti přístroje a v neposlední řadě zjednodušují i obsluhu a servis. Přístroje Kränzle - therm pracují s mimořádnou provozní bezpečností, s ohledem na životní prostředí, čistě a tiše.

Přístroje Kränzle-therm ztělesňují nejnovější stav techniky a bezpečnosti.

Přístroje Kränzle - therm jsou koncipovány pro profesionální tvrdé nasazení a jsou vhodné především pro těžké čistící práce za všech podmínek. Tlak, spotřebu vody a teplotu vysokotlakého tryskajícího paprsku je možné plynule nastavit a zajistit tak optimální nastavení na příslušnou oblast použití.

Palivové komory therm:

komoraSpalovací komory vyvinuté zcela nově firmou Kränzle jsou dimenzovány pro profesionální trvalé zatížení a vynikající termický stupeň účinnosti garantuje nízkou spotřebu oleje a malé množství emisí.

Nová bezpečnostní armatura:

Nová bezpečnostní armatura vyvinutá firmou Kränzle zahrnuje tlakový regulační ventil pro plynulou regulaci množství a tlaku vody a umožňuje beztlakový bypasový provoz. Přístroj je dále chráněn bezpečnostním ventilem před nepřípustně vysokým přetlakem. Integrované čidlo kontrolující proudění vypne při nedostatku vody olejový hořák a zabraňuje tak přehřátí topné komory. Dva tlakové spínače ovládají hořák a umožňují automatické vypnutí přístroje, pokud je pistole uzavřena na dobu delší než 20 sekund. Tlakové spínače zajišťují také opětovný start přístroje při otevření pistole.
Veškeré komponenty se již milionkrát osvědčily u jiných přístrojů a byly zde poprvé soustředěny do dobře ovladatelného a pro servis výhodného bloku.