Kränzle THERM 870-1 +

Popis

Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní stroj s naftovým ohřevem na podvozku s navíjecím bubnem (20 m vysokotlaké hadice) v základní výbavě. S pracovním tlakem 170 Barů a průtokem 870 l/hod je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití.

Další informace

Technické parametry:

Elektrické připojení: 400V; 8,7 A; 50 Hz
Hmotnost: 220 kg
Kontrola průtoku: ANO
Navíjecí buben: ANO
Odběr horké vody: 30 - 80 °C
Optický systém kontroly spalování: NE
Parní provoz: max. 140 °C
Pojistný termostat: ANO
Pracovní tlak, plně regulovatelný: 30 ? 170 bar
Předvětrání spalovací komory: ANO
Příkon: 4,8 kW
Přípustný přetlak: 190 bar
Přisávání čistícího prostředku: ANO
Prodloužený doběh motoru: ANO
Rozměry bez nav. bubnu: 1050 x 800 x 1000mm
Spotřeba topného oleje: 5,8 kg/h
Spotřeba vody: 870 l/h
Velikost trysky: 25045
Výkon: 4,0 kW
Vypínání hořáku při nedostatku topného oleje: ANO
Vysokotl. had. z ocelové tkaniny: 20 m
Zařízení Total-Stop: ANO

Perfektnost, preciznost, inovace!

Vysokotlaké horkovodní čistící přístroje Kränzle-therm v sobě spojují velké množství technických inovací vyvinutých firmou Kränzle, které přispívají ke spolehlivému provozu, k bezpečnosti přístroje a v neposlední řadě zjednodušují i obsluhu a servis. Přístroje Kränzle - therm pracují s mimořádnou provozní bezpečností, s ohledem na životní prostředí, čistě a tiše.
Přístroje Kränzle-therm ztělesňují nejnovější stav techniky a bezpečnosti.
Přístroje Kränzle - therm jsou koncipovány pro profesionální tvrdé nasazení a jsou vhodné především pro těžké čistící práce za všech podmínek. Tlak, spotřebu vody a teplotu vysokotlakého tryskajícího paprsku je možné plynule nastavit a zajistit tak optimální nastavení na příslušnou oblast použití.

Palivové komory therm:

komoraSpalovací komory vyvinuté zcela nově firmou Kränzle jsou dimenzovány pro profesionální trvalé zatížení a vynikající termický stupeň účinnosti garantuje nízkou spotřebu oleje a malé množství emisí.

Nová bezpečnostní armatura:

Nová bezpečnostní armatura vyvinutá firmou Kränzle zahrnuje tlakový regulační ventil pro plynulou regulaci množství a tlaku vody a umožňuje beztlakový bypasový provoz. Přístroj je dále chráněn bezpečnostním ventilem před nepřípustně vysokým přetlakem. Integrované čidlo kontrolující proudění vypne při nedostatku vody olejový hořák a zabraňuje tak přehřátí topné komory. Dva tlakové spínače ovládají hořák a umožňují automatické vypnutí přístroje, pokud je pistole uzavřena na dobu delší než 20 sekund. Tlakové spínače zajišťují také opětovný start přístroje při otevření pistole.
Veškeré komponenty se již milionkrát osvědčily u jiných přístrojů a byly zde poprvé soustředěny do dobře ovladatelného a pro servis výhodného bloku.