RALEX 10KG

Popis

Ralex je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Ralex je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění interiérů železničních vagónů, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný pro čištění běžných povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně čistí zašlé povrchy.

Další informace

RALEX

Prostředek lze použít pro nenasákavé povrchy, které lze mýt vodou. Není vhodný pro mytí lehkých kovů. Není vhodný pro extrakční čištění vlněných koberců a koberců barvených přírodními barvivy. Jsou-li pochybnosti o stabilitě materiálu, je vhodné přípravek předem odzkoušet.

Podle stupně znečištění se Ralex ředí vodou, maximální doporučená koncentrace je 50 g/l, avšak již za koncentrace 5 g/l je možno s Ralexem extrakčně čistit běžné textilie. Přípravek je výborný na čištění zátěžových koberců a není hodný pro čištění vlněných koberců. Vyšší koncentrace se používá pro předčištění skvrn, kdy se nechá roztok proniknout do skvrny a působit. Zpravidla se používají aplikační roztoky maximálně do 60°C.

Kanystr - 10kg